
Ящик для інструментів DeWALT для біт системи TSTAK Tough Case М з футляро та касетами 4 шт, роздільники 6шт (DT70802) (q336909)
764 ₴
- Готово до відправки
- Код: 336909
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливості DT70802
✔ Повністю сумісний з усіма кейсами Tough Case M;
✔ забезпечує комфортне перенесення і зберігання (комплектування самостійне) біт та аксесуарів з списку з артикулами: DT70800; DT70805 - DT70838
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип | Шухляда |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 46 мм |
| Ширина | 265 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 180 мм |
| Кількість замків | 2 |
| Матеріал замків | пластик |
| Матеріал петель | пластик |
| Матеріал ручок | Пластик |
| Перегородки органайзера | регульовані |
Інформація для замовлення
- Ціна: 764 ₴





