-7%

Комп'ютерний стіл GamePro GDC216 (n427944)
5 999 ₴
5 607 ₴
- Готово до відправки
- Код: 427944
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Г-подібний ігровий стіл GDC216 дозволяє геймерам використовувати най приголомшливіші над широкоформатні або багатомоніторні системи, щоб насолоджуватися захоплюючим ігровим процесом.
Має простір для виконання більшої кількості завдань.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GamePro |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Товщина стільниці | 16 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 75 см |
| Глибина | 100 см |
| Матеріал | МДФ | пластик |
| Особливості | підсклянник |
| Тип | геймерський |
| Ширина | 160 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 607 ₴








