
Диск пильний Einhell TCT KWB, 250х30 мм, 48 зуб. (589351) (a372061)
816 ₴
- Готово до відправки
- Код: 372061
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр зовнішній | 250 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 0 |
| Діаметр посадковий | 30 мм |
| Кількість зубців/сегментів | 48 |
| Кількість предметів у пакованні | 1 |
| Робочий матеріал | деревина |
| Швидкість обертання | 7500 об./хв |
| Толщина диска | 3.2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 816 ₴
