
Ківш Bergner Orion, 16 см, 1,23 л (BG-8517-MBG) (y710401)
947 ₴
- Готово до відправки
- Код: 710401
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bergner |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 16 см |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Додаткові характеристики | |
| Товщина дна | 5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.515 кг |
| Використання в посудомийній машині | Да |
| Гарантійний термін | 0 |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал ручки | бакеліт |
| Об'єм | 1.3 л |
| Особливості | мірна шкала |
| Серія | Orion |
| Тип внутрішнього покриття | антипригарне покриття |
Інформація для замовлення
- Ціна: 947 ₴




