
Ваги підлогові Adler AD 8183 white (AD8183) (p682312)
937 ₴
- Готово до відправки
- Код: 682312
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електронні підлогові ваги Adler AD 8183 - чудове рішення для здорового способу життя, яке допоможе контролювати вагу тіла та підтримувати її в межах норми.
Налаштовуйте одиниці виміру – кілограми, фунти або стоуни та вимірюйте свою вагу. Adler AD 8183 вимірюють вагу до 180 кілограмів. Точність вимірювання забезпечується 4 тензодатчиками.
Висококонтрастний LED-дисплей забезпечує чітке відображення результатів. Автоматичне ввімкнення/вимкнення робить використання простим.
Ваги Adler AD 8183 живляться від трьох батарейок ААА та автоматично вимикаються при відсутності навантаження. Індикатор заряду вчасно нагадає про необхідність заміни батарейок.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adler |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Точність вимірювання | 100 г |
| Тип ваг | Електронні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 300 х 300 х 25 мм |
| Додаткові функції | Автоматичне вимкнення, індикація перевантаження, Підсвітка дисплея, індикація заряду |
| Максимальне навантаження | 180 кг |
| Матеріал | Загартоване скло |
| Призначення | побутові |
| Особливості | автоматичне вимикання |
| Живлення | 3 x AAA |
| Техніка увімкнення | automatic switch-on |
| Тип роботи | електронні |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 937 ₴







