
Чохол до ноутбука BeCover 12" MacBook ECO Leather Dark Green (709690) (p72803)
829 ₴
- Готово до відправки
- Код: 72803
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чохол-сумка BeCover ECO Leather для MacBook. Чохол зроблений із якісного матеріалу, якій відрізняється приємною на дотик фактурою, завдяки чому навіть після тривалого використання він не втрачає свого первозданного вигляду. Матеріал виробу додає оригінальності зовнішньому вигляду та робить ваш чохол особливим. Чохол-конверт убезпечить ваш MacBook від різноманітних пошкоджень. В ході експлуатації ваш MacBook захищений від подряпин і потертостей, несправності при несильних ударах і падіннях.
Для ноутбуків 11"-12" дюймів, зовнішній замір до 30 х 21.5 х 2 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BeCover |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стан | Новий |
| Тип | Чохол |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішні розміри чохла (ШхВхГ) | 30 х 21.5 х 2 см |
| Гарантійний термін | 0 |
| Кількість основних відсіків | 1 |
| Рекомендований розмір ноутбука | 12" |
| Сумісність з Apple | MacBook 12" |
| Спосіб закриття | магніт |
| Колір | зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 829 ₴


