
Прожектор Delux ORION 01 50W СОВ 4000Lm 5000K (90022771) (m627224)
1 066 ₴
- Готово до відправки
- Код: 627224
Світлодіодні вуличні світильники ORION 01 ТМ Delux є альтернативною заміною вуличних світильників під газорозрядні лампи. Стильний корпус та архітектурна елегантність цих світильників, дозволяють їм гармонійно виглядати в будь - якому оточенні. Корпус світильника виконаний з алюмінієвого сплаву і покритий порошковою фарбою. Світильники застосовуються для консольної установки, кріплення світильників 50 Вт здійснюється за допомогою кронштейну діаметром 50мм, світильників 100 Вт та 150 Вт кронштейну діаметром 60 мм. Висота розміщення 4-12 метрів. Світильники призначені для освітлення вулиць, шосе, площ, стоянок, автомагістралей, інших відкритих територій і промислових зон.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delux |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Кількість світлодіодів | 1 шт. |
| Потужність | 50 Вт |
| Світловий потік | 4000 лм |
| Стан | Новий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Додаткові характеристики | |
| Датчик руху | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Датчик освітлення | Немає |
| Джерело живлення | електромережа |
| Клас захисту | IP65 |
| Призначення | для освітлення паркінгів, ліхтар, для освітлення вулиць |
| Напруга | 185-265 В |
| Особливості | кабель без вилки, вологозахищений |
| Робоча температура | -40°С - +50°С |
| Розмір | 450 х 70 мм |
| Термін експлуатації | 30 000 годин |
| Температура світла | 5000 K |
| Тип | вуличні світильники |
| Тип монтажа | на мачту |
| Кут розсіювання | 120° |
- Ціна: 1 066 ₴
