-12%

Блок живлення для систем відеоспостереження Full Energy BBG-124/1 (e539937)
957 ₴
844 ₴
- Готово до відправки
- Код: 539937
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Full Energy |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 203 мм |
| Ширина | 165 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідна напруга | 175 — 245 В |
| Вихідна напруга | 12 - 15 В |
| Вихідний роз'єм | клемна колодка |
| Вихідний струм | 4 А |
| Глибина | 75 мм |
| Тип | клемний |
| Формат перетворення | імпульсний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 844 ₴



