
Принтер етикеток Godex G500 UES (5842) (o310470)
14 057 ₴
- Готово до відправки
- Код: 310470
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Принтер етикеток Godex G500 UES (5842) - пристрій, що використовує для виготовлення етикеток термотрансферний спосіб і термодрук. Якість зображення становить 203 пікселя. Принтер з успіхом використовують в торгівлі і для автоматизації виробництва. За один робочий день пристрій здатний виготовити близько 10 тисяч етикеток.
Зручна кришка, що відкидається принтера етикеток Godex G500 UES дозволяє отримати доступ до всіх механізмів пристрою, що дозволяє проводити заміну матеріалів за кілька секунд. Модель має три вбудованих інтерфейса: Ethernet, RS232 і USB. Зручність принтера полягає в тому, що ззаду на його корпусі є спеціальний отвір, що дозволяє використовувати рулонний матеріал нестандартних розмірів - для цього до задньої стінки принтера необхідно приєднати спеціальний утримувач.
Зручна кришка, що відкидається принтера етикеток Godex G500 UES дозволяє отримати доступ до всіх механізмів пристрою, що дозволяє проводити заміну матеріалів за кілька секунд. Модель має три вбудованих інтерфейса: Ethernet, RS232 і USB. Зручність принтера полягає в тому, що ззаду на його корпусі є спеціальний отвір, що дозволяє використовувати рулонний матеріал нестандартних розмірів - для цього до задньої стінки принтера необхідно приєднати спеціальний утримувач.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Godex International |
| Країна виробник | Тайвань |
| Максимальна довжина друку | 1727 мм |
| Максимальна ширина друку | 108 мм |
| Швидкість друку | 127 мм/с |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вологість під час експлуатації | 10% - 90% без конденсата |
| Зовнішній діаметр ролика рибона | 68 мм |
| Зовнішній діаметр ролика етикеток | 127 мм |
| Гарантійний термін | 24 |
| Діаметр втулки | 25.4 мм, 38.1 мм, 76.2 мм |
| Інтерфейси під'єднання | Ethernet, RS-232 , USB |
| Джерело живлення | 100 - 240 В |
| Максимальна довжина рибона | 300 м |
| Максимальна ширина етикетки | 118 мм |
| Мінімальна ширина друку | 25.4 мм |
| Мінімальна ширина етикетки | 25.4 мм |
| Пам'ять | 16MB SDRAM|4 MB Flash |
| Програмні мови | GEPL, EZPL |
| Процесор | ARM7 (166 мГц) |
| Розміри | 285 х 171 х 226 мм |
| Роздільна здатність | 203 DPI |
| Технологія друку | прямий термодрук/термотрансферний |
| Тип | Настільний |
| Тип друку | чорно-білий |
| Тип рибона | Resin , Wax, Wax/Resin |
| Товщина етикетки з підкладкою | 0.06 - 0.25 мм |
| Ширина рибона | 30 - 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 057 ₴
