
Принтер етикеток Zebra ZD220D USB (ZD22042-D0EG00EZ) (p310169)
10 662 ₴
- Готово до відправки
- Код: 310169
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zebra |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна довжина друку | 991 мм |
| Максимальна ширина друку | 104 мм |
| Швидкість друку | 102 мм/с |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Інтерфейси під'єднання | USB |
| Максимальна ширина етикетки | 104 мм |
| Програмні мови | ZPL, EPL |
| Роздільна здатність | 203 DPI |
| Технологія друку | прямий термодрук |
| Тип | Настільний |
| Товщина етикетки з підкладкою | 0.08 - 0.19 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 662 ₴
