
Принтер етикеток X-PRINTER XP-TT424B USB (XP-TT424BB) (v310043)
5 941 ₴
- Готово до відправки
- Код: 310043
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | X-PRINTER |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна довжина друку | 1778 мм |
| Максимальна ширина друку | 108 мм |
| Швидкість друку | 127 мм/с |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.62 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вологість під час експлуатації | 25% - 85% |
| Гарантійний термін | 12 |
| Датчики | датчик проміжку до етикетки , датчик кінця барвистої стрічки , датчик чорної мітки, датчик відкритої кришки |
| Діаметр втулки | 12,7 мм, 25,4 мм |
| Інтерфейси під'єднання | USB |
| Джерело живлення | 100 - 240 В |
| Максимальна ширина етикетки | 110 мм |
| Мінімальна ширина друку | 26 мм |
| Мінімальна ширина етикетки | 25.4 мм |
| Пам'ять | 8 MB Flash |
| Процесор | 32-бітний |
| Роздільна здатність | 203 DPI |
| Температура експлуатації | 5°С + 40°С |
| Технологія друку | прямий термодрук/термотрансферний |
| Тип | Настільний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 941 ₴


