-5%

Сонячний інвертор Must PV18-1012VPM, 1000W, 12V (PV18-1012VPM) (d567343)
11 645 ₴
11 026 ₴
- Готово до відправки
- Код: 567343
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Must |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист від | коротке замикання, перевантаження |
| Габарити | 255 х 355 х 92 мм |
| Діапазон вхідної напруги (MPPT) | 170 - 280 В |
| Діапазон напруги акумуляторної батареї | 12 В |
| Діапазон робочих температур | 0- +50 °C |
| Кількість MPP трекерів | 1 |
| Максимальна сила струму | 20 А А |
| Максимальна ефективність (ККД) | 93% |
| Потужність інвертора (активна) | 1 кВт |
| Потужність інвертора (повна) | 2 кВ·А |
| Відносна вологість | 5-95% відносної вологості (без конденсації) |
| Охолодження | конвекція |
| Під'єднання до мережі | одна фаза |
| Тип інвертора | гібридний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 026 ₴



