
Килимок для мишки Defender Ultra Black (50561) (e149570)
326 ₴
- Готово до відправки
- Код: 149570
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливості:
- Гладка поверхня
- Підходить для оптичних і лазерних мишей з будь-якою чутливістю і будь-яким типом сенсора
- Великий розмір для зручної роботи на низькій роздільній здатності
- Нековзна каучукова основа
- Надійно фіксується на будь-якій поверхні
- Оптимальна товщина килима - 3 мм
- Підвищена зносостійкість
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Defender |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал поверхні | Гума, Тканина |
| Стан | Новий |
| Товщина | 3 мм |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 3 |
| Розмір (ширина) | величезний (від 500 мм) |
| Розміри | 800 х 300 х 3 мм |
| Тип поверхні | speed |
Інформація для замовлення
- Ціна: 326 ₴







