
Блок живлення для систем відеоспостереження Jlinke JKL4800150 (o539913)
687 ₴
- Готово до відправки
- Код: 539913
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JKL |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна потужність | 72 Вт |
| Вихідна напруга | 48 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідна напруга | 220 В |
| Вихідний роз'єм | клемна колодка |
| Вихідний струм | 1.5 А |
| Тип | клемний |
| Формат перетворення | імпульсний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 687 ₴
