-4%

Блок живлення для систем відеоспостереження Full Energy BGP-4801 (a539872)
585 ₴
563 ₴
- Готово до відправки
- Код: 539872
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Full Energy |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 32 мм |
| Ширина | 128 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідна напруга | 220 В |
| Вихідна напруга | 48-52 В |
| Вихідний струм | 1 А |
| Глибина | 52 мм |
| Тип | вилковий |
| Формат перетворення | імпульсний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 563 ₴
