-7%

Блок живлення для систем відеоспостереження Full Energy BGP-4802 (t539860)
810 ₴
753 ₴
- Готово до відправки
- Код: 539860
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Full Energy |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 35 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідна напруга | 220 В |
| Вихідна напруга | 48-52 В |
| Вихідний роз'єм | 5.1 х 2.1 |
| Вихідний струм | 2 А |
| Глибина | 68 мм |
| Тип | вилковий |
| Формат перетворення | імпульсний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 753 ₴

