-15%

Блок живлення для систем відеоспостереження Full Energy BBGP-125W (k539854)
1 479 ₴
1 251 ₴
- Готово до відправки
- Код: 539854
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Full Energy |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 260 мм |
| Ширина | 184 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідна напруга | 190-240В |
| Вихідна напруга | 12 - 14 В |
| Вихідний роз'єм | клемна колодка |
| Вихідний струм | 5 А |
| Глибина | 94 мм |
| Захист | захист від перевантаження, захист від короткого замикання |
| Тип | клемний |
| Формат перетворення | імпульсний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 251 ₴









