-11%

Блок живлення для систем відеоспостереження Full Energy BGP-125Pro (m539853)
598 ₴
530 ₴
- Готово до відправки
- Код: 539853
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
На вхід Full Energy BGP-125Pro надходить електричний струм напругою 220 Вольт змінного струму. Підключення в розетку за допомогою мережевого шнура з вилкою. Для електропостачання будь-якого приладу, який розрахований на граничне навантаження 5 Ампера, є роз'єм живлення на дроті з напругою 12 Вольт постійного струму.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Full Energy |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 33 мм |
| Ширина | 53 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідна напруга | 220 В |
| Вихідний роз'єм | 5.5 х 2.1 |
| Вихідний струм | 5 А |
| Глибина | 118 мм |
| Тип | вилковий |
| Формат перетворення | імпульсний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 530 ₴
