
Блок живлення для систем відеоспостереження Full Energy BG-1215 (t539848)
330 ₴
- Готово до відправки
- Код: 539848
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Full Energy |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 27 мм |
| Ширина | 43 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідна напруга | 220 В |
| Вихідний струм | 1.5 А |
| Глибина | 40 мм |
| Довжина кабелю | 0.4 м |
| Захист | IP43 |
| Тип | вилковий |
| Формат перетворення | імпульсний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 330 ₴



