-7%

Блок живлення для систем відеоспостереження Full Energy BBGP-123DIN (k539834)
968 ₴
901 ₴
- Готово до відправки
- Код: 539834
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Full Energy |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 87 мм |
| Ширина | 107 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідна напруга | 100-240В |
| Вихідна напруга | 12 - 14 В |
| Вихідний роз'єм | клемна колодка |
| Вихідний струм | 3 А |
| Глибина | 63 мм |
| Захист | захист від перевантаження, захист від глибокого розряджання Акб |
| Тип | клемний |
| Формат перетворення | імпульсний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 901 ₴



