
Блок живлення для систем відеоспостереження Hikvision DS-2PA1201-WRD(STD) (o539813)
276 ₴
- Готово до відправки
- Код: 539813
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 156 мм |
| Ширина | 114 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 300 г |
| Вхідна напруга | 170 - 240В |
| Вихідний струм | 1 А |
| Глибина | 45 мм |
| Захист | захист від перевантаження, захист від короткого замикання |
| Тип | клемний |
| Формат перетворення | імпульсний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 276 ₴
