-5%

Блок живлення для систем відеоспостереження Full Energy BGP-123Lite (a539810)
334 ₴
316 ₴
- Готово до відправки
- Код: 539810
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок живлення Full Energy BGP-123Lite - використовується для перетворення напруги. Сучасний та надійний блок живлення знадобиться для постачання електроенергією пристроїв охоронних систем та відеоспостереження.
Блок живлення BGP-123Lite гарантує стабільну роботу будь-яких електронних пристроїв.
У галузі систем відеоспостереження найбільшого поширення набули саме імпульсні блоки живлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Full Energy |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 33 мм |
| Ширина | 53 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідна напруга | 220 В |
| Вихідний струм | 3 А |
| Глибина | 118 мм |
| Тип | вилковий |
| Формат перетворення | імпульсний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 316 ₴
