-5%

Мікрохвильова піч Gorenje MO20A3T4 (d714796)
3 999 ₴
3 811 ₴
- Готово до відправки
- Код: 714796
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Країна виробник | Китай |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Вбудована техніка | НІ |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість рівнів потужності | 5 |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 700 Вт |
| Об`єм | 20 л |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10.3 кг |
| Висота | 260 мм |
| Глибина | 346 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр поворотного піддона | 255 мм |
| Потужність комбі | 700 вт |
| Особливості | AUTO меню, SmartControl, Акустичний сигнал, блокування панелі керування, Логічний вибір налаштувать, Стандартна технологія (HTV), розморожування за вагою або за часом, блокування від дітей |
| Тип | звичайна (соло) |
| Тип відчинення дверцят | кнопка |
| Тип керування | Механічне електроноелектроне |
| Функції та спеціальні програми | Aquaclean |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 811 ₴






