-8%

Комп'ютерний стіл Gamemax D140 Carbon-RGB (q699151)
8 729 ₴
8 071 ₴
- Готово до відправки
- Код: 699151
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gamemax |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Особливості | Для роботи стоячи |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 15.7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 75 см |
| Глибина | 60 см |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Класичний, геймерський |
| Ширина | 159 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 071 ₴









