
Пристрій безперебійного живлення APC Easy UPS On-Line 2000VA, 1800W (SRV2KI-E) (f664243)
47 925 ₴
- Готово до відправки
- Код: 664243
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APC |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоін. робота під час max навантаження | 10 хв |
| Акумуляторна батарейка | вбудована |
| Вбудована батарея | 12V / 9 AH x 4 |
| Вхідна напруга | 230 В |
| РК-дисплей | дисплей |
| Інтерфейс під'єднання | SmartSlot, USB, RS-232 |
| Кількість IEC розеток, шт. | 4 |
| Кількість АКБ | 4 |
| Кількість розеток | 4 x IEC 320 C13 |
| Маса, кг | 17 кг |
| Потужність, ВА | 2000 В*А |
| Потужність, Вт | 1800 Вт |
| Призначення | для мережевого обладнання, для домашніх ПК |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 400 х 238 х 145 мм |
| Тип архітектури | безперервної дії (on line) |
| Тип виготовлення | класичний |
| Форма вихідної напруги | правильна (чиста) синусоїда |
Інформація для замовлення
- Ціна: 47 925 ₴


