
Стяжка Neo Tools 75шт, пластик, 4.8x300мм, біла (01-609) (x677991)
164 ₴
- Готово до відправки
- Код: 677991
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Затискні хомути Neo Tools (01-609) є універсальним рішенням для широкого спектру завдань, пов'язаних з організацією та фіксацією кабелів та проводів. Вони знаходять застосування у різних сферах.
Зручність використанняВиготовлені з якісних матеріалів, що забезпечують міцне та довговічне з'єднання. Легко фіксуються, не вимагаючи спеціальних інструментів.
Застосування:- Організація кабелів за телевізором, комп'ютером чи іншою побутовою технікою.
- Фіксація проводів під час монтажу освітлення.
- Створення акуратних кабельних трас у підвальних чи гаражних приміщеннях.
- Організація проводки у салоні автомобіля.
- Монтаж електричних мереж.
- Прокладання кабельних трас на виробничих об'єктах.
- Використання у телекомунікаційних системах.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NEO Tools |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 14 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 300 мм |
| Кількість в пакованні | 75 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Розміри | 4.8 х 300 мм |
| Колір | Білий |
| Ширина | 4.8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 164 ₴
