
Стяжка Neo Tools 75шт, пластик, 4.8x370мм, біла (01-611) (d677990)
190 ₴
- Готово до відправки
- Код: 677990
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кабельні стяжки Neo Tools широко використовуються, серед іншого, для з’єднання та кріплення проводів, електричних джгутів вдома, в автомобілі, на роботі тощо.
Бренд NEO виправдовує очікування фахівців.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NEO Tools |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 14 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 370 мм |
| Кількість в пакованні | 75 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Розміри | 4.8 х 370 мм |
| Колір | Білий |
| Ширина | 4.8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 190 ₴
