
Стяжка 400мм/4.8мм, нейлонові, 100шт. у пакеті Atcom (48400) (i585438)
123 ₴
- Готово до відправки
- Код: 585438
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atcom |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 400 мм |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
| Стан | Новий |
| Ширина | 4.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 3 |
| Матеріал | Нейлон |
| Розміри | 4.8 × 400 мм |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 123 ₴

