
Стяжка Top Tools чорна, 3.6x300 мм, пластик, 100 шт. (44E960) (d585369)
164 ₴
- Готово до відправки
- Код: 585369
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Хомути Top Tools мають широке застосування, зокрема, для з'єднання, складання проводів у пучок будинку, в автомобілі, на роботі тощо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Top Tools |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 300 мм |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
| Стан | Новий |
| Ширина | 3.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 14 |
| Матеріал | Нейлон |
| Розміри | 3.6 х 300 мм |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 164 ₴
