-7%

Витяжка Minola HPL 622 BR (w701786)
2 699 ₴
2 519 ₴
- Готово до відправки
- Код: 701786
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Minola HPL 622 BR — плоска витяжка в коричневому кольорі для стильної кухні
Minola HPL 622 BR — це плоска коричнева витяжка зі скляним козирком, що додає тепла у ваш інтер’єр. Вона забезпечує продуктивність 450м3/год, добре освітлює робочу поверхню та створює комфортну атмосферу під час кулінарних експериментів. LED підсвітка випромінює м’яке світло й економить енергію. Надійна механічна панель керування проста у використанні навіть для новачків.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Minola |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.98 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автовимкнення | немає |
| Тип | плоска |
| Діаметр виводного отвору | 120 мм |
| Дисплей | без дисплея |
| Додатково | відведення/рециркуляція |
| Жировий фільтр | алюмінієвий |
| Подрібнювач | 450 куб. м/год |
| Кількість двигунів | 1 |
| Колка льоду | 56-63 дБ |
| Комплект монтажний | Да |
| Матеріал корпусу | фарбований метал |
| Зворотний клапан | Да |
| Особливості | 1x1.5 Вт, 3 |
| Пульт керування | Немає |
| Розміри | Немає |
| Розміри (ШхВхГ) | 595 х 440 х 85 мм |
| Сумісність | є (до комплекту постачання не входить) |
| Таймер | без таймера |
| Тип монтажа | на стіну |
| Тип освітлення | LED-лампа |
| Функція Hob2Hood | Немає |
| Колір | Коричневий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 519 ₴









