
Настільна лампа Media-Tech MT222, QI, 3000-6500К, 750 Lm, black (MT222K) (y654076)
1 221 ₴
- Готово до відправки
- Код: 654076
Media-Tech LEDITOU MT222K – це енергозберігаюча настільна світлодіодна лампа потужністю 4 Вт та світловим потоком у 750 люмен. Вона підтримує колірну температуру у діапазоні 3000-6500К та 9 рівнів яскравості. Використовуйте сенсорні кнопки та обирайте необхідний колірний режим та рівень яскравості.
Подбайте про високий рівень заряду свого смартфона – настільна лампа Media-Tech LEDITOU MT222K оснащена індуктивним зарядним пристроєм потужністю до 15 Вт, який розміщений у її підставці.Вбудований годинник з функцією будильника та термометр відчутно розширяють функціонал лампи – слідкуйте за часом та температурою повітря робочого середовища на РК-дисплеї, розташованому на кронштейні.
Регульований кронштейн дозволяє встановити лампу у будь-якому зручному положенні. Стриманий мінімалістичний дизайн лампи зробить її вдалим доповненням будь-якого інтер’єру.
Встановлюйте таймер автоматичного вимкнення лампи та не хвилюйтесь, якщо забули її вимкнути. Лампа самостійно вимкнеться через 1 або 2 години роботи, в залежності від налаштувань таймера.
Лампа Media-Tech LEDITOU MT222K стійка до перепадів напруги, випадкових ударів та частих вмикань/вимикань, що забезпечує тривалий термін її експлуатації.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Media-Tech |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип | Настільна лампа |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 500 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart-керування | Немає |
| Можливість заміни лампи | вбудована (незамінна) |
| Вимикач | кнопка |
| Висота | 39.5 см |
| Глибина | 19 см |
| Максимальна потужність | 4 Вт |
| Матеріал | Метал — пластик |
| Спрямованість світла | вниз |
| Напруга | 100-240 В |
| Особливості | Бездротове заряджання, Таймер, Термометр, Годинник, Будильник |
| Підходить для | для офісу | для спальні "будиночка та інтер'єру" |
| Регулятор яскравості | Да |
| Спосіб встановлення | ставиться на робочу поверхню |
| Стиль | Модерн |
| Тип використовуваної лампи | LED-стрічка |
| Тип лампи | функціональні |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип цоколя | без цоколя |
| Колірна температура | змінювана |
| Ширина | 13 см |
- Ціна: 1 221 ₴









