
Настільна лампа Quantum ASCONA LED з USB (QM-TL1030-4K) (v541561)
466 ₴
- Готово до відправки
- Код: 541561
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настільна сенсорна лампа QUANTUM ASCONA QM-TL1030-4K з функцією нічника, оснащена Li-ion акумулятором, для вашого офісу та дому. Лампа висотою 344 мм, виготовлена з ABS пластику, має високу механічну міцність та ударостійкість. Дуже просто і стильна основа. На корпусі розміщений сенсорний вимикач лампи та нічника, порт мікро-USB для зарядки, індикатор заряду. Кабель USB в комплекті.
Основні характеристики:
- Тип лампи – LED лампа
- 4 режими освітлення мінімальний, середній, максимальний, нічник
- Колірна температура 3900-4300К
- Вбудований Li-ion 18650 акумулятор 1800 мАгод
- 3 години безперервного освітлення
- Час зарядки 5 годин
- Потужність 3 Вт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Quantum |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Тип | Настільна лампа |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 230 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart-керування | Немає |
| Можливість заміни лампи | вбудована (незамінна) |
| Вимикач | кнопка |
| Висота | 34.4 см |
| Глибина | 8.1 см |
| Довжина кабелю | 1 м |
| Максимальна потужність | 3 Вт |
| Матеріал | Пластик |
| Спрямованість світла | має кут регулювання |
| Напруга | 100-240 В| 5 В |
| Об'єм акумулятора | 1800 mAh |
| Особливості | гнучка ніжка, Нічник |
| Живлення синок | освещение на акб |
| Підходить для | для вітальні | для дитячої | для офісу | для спальні| дома та інтер'єру |
| Регулятор яскравості | Да |
| Спосіб встановлення | ставиться на робочу поверхню |
| Стиль | класичні |
| Тип використовуваної лампи | LED-стрічка |
| Тип лампи | офісні |
| Тип живлення | Акумулятор | Сіть| USB |
| Тип цоколя | без цоколя |
| Формат батарейок | 1 х 18650 |
| Колірна температура | нейтральний білий | теплий білий | холодний | змінна |
| Ширина | 11 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 466 ₴









