
Настільна лампа TITANUM LED 10W 3000-6500K 220V (TLTF-009W) (k489751)
550 ₴
- Готово до відправки
- Код: 489751
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настільна лампа TITANUM відмінно підійде для різного роду завдань, наприклад, для освітлення робочої зони столу, клавіатури, читання, письма, шиття, манікюру та інше. Настільний світильник має велику основу і досить стійкий в будь-якому положенні плафона. Плафон настільної лампи має рухоме кріплення і може змінювати кут освітлення. Не шкодить зору (немає мерехтіння) і також оснащений сенсорним управлінням.
Характеристики
- Потужність: 10 W
- Світловий потік: 500 Lm
- Гарантійний термін: 1 рік
- Якість світла: > 80 Ra
- Торгова марка: TITANUM
- Колірна температура світла: 3000/4000/6500K
- Частота: 50/60 Hz
- Енергоефективність: 50 Lm/W
- Клас енергоспоживання: А
- Кут розсіювання: 120°
- Ресурс роботи: 35000г
- Максимальна сила струму: 110mA
- Коефіцієнт потужності: 0.4
- Розміри: 335mm x 122mm x 59mm
- Вага: 520г
- Матеріал корпусу: АБС
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Titanum |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Тип | Настільна лампа |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 320 г |
| Ширина | 59 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart-керування | Немає |
| Можливість заміни лампи | вбудована (незамінна) |
| Вимикач | сенсорний |
| Висота | 33.5 см |
| Глибина | 122 мм |
| Довжина кабелю | 1 м |
| Максимальна потужність | 10 Вт |
| Матеріал | Пластик |
| Спрямованість світла | вниз |
| Напруга | 100-240 В |
| Особливості | підставка для ґаджета |
| Підходить для | для офісу | будинку та інтер'єру |
| Регулятор яскравості | Да |
| Спосіб встановлення | ставиться на робочу поверхню |
| Стиль | класичні |
| Тип використовуваної лампи | LED-стрічка |
| Тип лампи | функціональні |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип цоколя | без цоколя |
| Колірна температура | нейтральний білий | теплий білий | холодний | змінна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 550 ₴






