
Настільна лампа Mealux DL-420 (BL1136B Black) (f489684)
1 636 ₴
- Готово до відправки
- Код: 489684
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MEALUX |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип | Настільна лампа |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart-керування | Немає |
| Вага | 1.7 кг |
| Можливість заміни лампи | вбудована (незамінна) |
| Вимикач | сенсорний |
| Висота | 38 см |
| Глибина | 17 см |
| Довжина кабелю | 1.3 м |
| Максимальна потужність | 10 Вт |
| Матеріал | Пластик |
| Спрямованість світла | має кут регулювання |
| Напруга | 100-240 В |
| Особливості | бездротова колонка, гнучка ніжка, Годинник |
| Підходить для | для дитячої | для офісу | для спальні | дома та інтер'єру |
| Регулятор яскравості | Да |
| Спосіб встановлення | ставиться на робочу поверхню |
| Стиль | Модерн |
| Тип використовуваної лампи | LED-стрічка |
| Тип лампи | функціональні |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип цоколя | без цоколя |
| Колірна температура | нейтральний білий | теплий білий | холодний | змінна |
| Ширина | 17 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 636 ₴

