
Лазерний нівелір Stark LL-16G-4D (290080130) (g645223)
2 902 ₴
- Готово до відправки
- Код: 645223
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stark |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.7 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас лазера | Клас 2 |
| Похибка вимірювання | 0.2 мм/м |
| Стан | Новий |
| Кут самовирівнювання | 3 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість променів | 2 |
| Комплектація | Пульт дистанційного керування, адаптер, тримач, кейс, нівелір, перехідник, акумулятор |
| Особливості | самовирівнювальний |
| Живлення | 3 х AAA |
| Робоча температура | -10 - 40°C |
| Робочий діапазон | до 30 м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 902 ₴









