-7%

Щітка для миття Ryobi ONE+ R18TPS 18В, диск 15см, 210 об/хв, IPX7 (без АКБ та ЗП) (5133004847) (m596829)
6 399 ₴
5 969 ₴
- Готово до відправки
- Код: 596829
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Для тих, хто хоче легко очистити душову кабіну, садові меблі або приладдя для барбекю. Наша нова акумуляторна щіткова машина 18В ONE+™ зручна в роботі, оснащена штангою, що розсувається до 1.4 м, щіткою середньої жорсткості 15 см і має регульовану 6 позиційну робочу головку.
Особливості:
- Акумуляторна телескопічна щітка ідеальна для чищення гаражних воріт, зовнішніх стін або автомобілів
- Оснащена телескопічною штангою з регульованою в діапазоні від 1 м до 1,4 м довжиною
- 6-позиційна поворотна головка забезпечує комфортну роботу під час чищення таких поверхонь, як настили, вікна або водостоки
- 15 см кругла щітка, що обертається з частотою 210 об/хв, дає змогу швидко видалити бруд із мінімальними зусиллями
- IPX7 дає змогу працювати за повного занурення у воду до 30 хв на глибині до 1 м
Характеристики:
- IPX клас: 7
- Потужність: 18V
- Стандартна комплектація: Щітка середньої жорсткості, миюча насадка
- Діаметр щітки [см]: 15
- Довжина (м): 1 - 1.4m
- Вага [без акумулятора] [кг]: 2.1
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ryobi |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 100 - 140 см |
| Додатково | дискова, телескопічна ручка |
| Клас захисту | IPX7 |
| Матеріал | Пластик |
| Швидкість обертання щітки | 210 об./хв |
| Стан | Нове |
| Тип | Електрична |
| Колір | зелений |
| Ширина | 15 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 969 ₴







