
Радіокерована іграшка Hot Wheels Автомодель Monster Trucks Тигроакула 1:24 (HNV03) (j735255)
1 539 ₴
- Готово до відправки
- Код: 735255
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пориньте у світ видовищних перегонів разом із радіокерованим Hot Wheels Monster Trucks Тигроакула!
Модель у масштабі 1:24 має автентичний дизайн персонажа Тигроакула, включно з впізнаваним забарвленням.
Долайте перешкоди завдяки шинам Terrain Action Tires та відкрийте безліч можливостей для шалених зіткнень і трюків.
Фанати Monster Trucks захочуть зібрати всю колекцію, щоб відтворювати епічні баталії, наче в Hot Wheels Monster Trucks Live!
Модель у масштабі 1:24 має автентичний дизайн персонажа Тигроакула, включно з впізнаваним забарвленням.
Долайте перешкоди завдяки шинам Terrain Action Tires та відкрийте безліч можливостей для шалених зіткнень і трюків.
Фанати Monster Trucks захочуть зібрати всю колекцію, щоб відтворювати епічні баталії, наче в Hot Wheels Monster Trucks Live!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hot Wheels |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 120 мм |
| Вага | 570 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вологозахищеність | для сухої погоди |
| Гарантійний термін | 0 |
| Двигун | Електричний |
| Клас | Off-road (позашляховики) |
| Кліренс | 25 мм |
| Комплектація | машинка, пульт керування |
| Максимальна швидкість | 8 км/год |
| Масштаб моделі | 1:24 |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип моделі | Автомобіль |
| Колір корпусу | Жовтогарячий, Чорний |
| Частота керування іграшки | 2.4GHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 539 ₴






