
Гайковерт Bosch GDS 18V-350 18V, 2x4Ah, до 3400об/хв, 85/200/350Нм, квадрат 1/2", кейс 1.1кг (0.601.9M5.021) (c672716)
16 704 ₴
- Готово до відправки
- Код: 672716
Bosch GDS 18V-350 - це інтуїтивно зрозумілий ударний гайковерт із безщітковим двигуном, компактний і високоефективний. У нього невелика головка розміром 131 мм і тонка рукоятка з м'яким хватом, тому ним зручно користуватися навіть в обмеженому просторі. Обирайте один із трьох рівнів крутного моменту та перемикайте потужність від 85 Нм, 200 Нм до високого крутного моменту 350 Нм, щоб впоратися з болтами різних розмірів або іржавими болтами, уникаючи їхнього пошкодження.
Універсальне застосуванняЯкщо ви займаєтеся виготовленням металоконструкцій, будівельними риштуваннями або авторемонтом, цей інструмент стане вашим незамінним помічником. Ви без зусиль вб'єте болти в різьбу. Цей ударний гайковерт також впорається зі складними завданнями, наприклад, з кріпленням оброблених гвинтів.
Безщітковий двигунБезщітковий двигун забезпечує високу ефективність, підвищену надійність і зменшує потребу в обслуговуванні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.1 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Максимальний крутний момент | 350 H*m |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | блокування увімкнення, підсвічування робочої зони, прогумована ручка, регулювання крутного моменту, скоба для кріплення до пояса, реверс |
| Комплектація | L-кейс, акумулятор — 2 шт., документація, заряний пристрій, кейс, гайковерт |
| Посадкове місце | 1/2 " |
| Число обертів холостого ходу | 3400 об./хв |
- Ціна: 16 704 ₴
