
Соковижималка Cecotec Juice&Fresh 400 Titan White (CCTC-04154) (r642775)
2 199 ₴
2 193 ₴
- Готово до відправки
- Код: 642775
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cecotec |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Об'єм резервуара для соку | 0.35 л |
| Споживана потужність | 400 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Відцентрова |
| Колір корпусу | Білий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Система «Крапля-стоп» | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 27 х 20 х 15 см |
| Особливості | насадки можна мити в посудомийній машині |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 193 ₴









