
Принтер чеків X-PRINTER XP-C58IIQ USB, BT (XP-C58IIQ+BT) (r431719)
2 955 ₴
- Готово до відправки
- Код: 431719
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | X-PRINTER |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.412 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Адаптер/блок живлення | зовнішній |
| Можливість під'єднання грошового ящика | 1 ящик |
| Гарантійний термін | 12 |
| Інтерфейси | Bluetooth|USB |
| Максимальна швидкість друку | 120 мм/с |
| Операційна система | iOS|Windows|Android |
| Підтримка друку штрих-кодів | UPC-A / UPC-E / Jan13 (EAN13) / Jan8 (EAN8) / Code39 / ITF / CODABAR / CODE93 / CODUL128 |
| Температура зберігання | от -10 до +60 ° C |
| Тип | Настільний |
| Тип друку | термодрук |
| Ширина витратного матеріалу | 57 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 955 ₴





