
Сканер штрих-коду Honeywell Voyager XP 1470G 2D, USB kit, black (1470G2D-2USB-1-R) (y351631)
4 058 ₴
- Готово до відправки
- Код: 351631
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Honeywell |
| Країна виробник | США |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 130 г |
| Вологість під час експлуатації | 0 до 95 % |
| Гарантійний термін | 12 |
| Декодовані штрих-коди | 2D, 1D |
| Інтерфейси під'єднання | USB |
| Клас захисту | IP40 |
| Наявність підставки | з підставкою |
| Розміри | 169 х82 х 62 мм |
| Система зчитування | фото |
| Температура зберігання | від -40 °C до +60 °C |
| Температура експлуатації | 0 °C до +50 °C |
| Тип | 2D-сканер ручний |
| Тип підключення | дротовий |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 058 ₴

