-6%

Витяжка Minola HBI 6673 BL GLASS 1000 LED Line (e714218)
7 899 ₴
7 417 ₴
- Готово до відправки
- Код: 714218
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Повновбудовувана витяжка, потужність мотора 230 Вт, продуктивність - 1000 м3/ч., ширина - 598 мм. Матеріал витяжки - загартоване скло. Управління сенсорне. 3 швидкості. 1 мотор. Освітлення 1х8 Вт. LED смуга. Алюмінієвий фільтр. Відвід/Рециркуляція. Рівень шуму 59-67 Дб
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Minola |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Сенсорне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр виводного отвору | 150 мм |
| Додатково | відведення/рециркуляція |
| Жировий фільтр | алюмінієвий |
| Подрібнювач | 1000 куб. м/год |
| Кількість двигунів | 1 |
| Колка льоду | 59-67 дБ |
| Особливості | 1х8 Вт, 3 |
| Розміри | Немає |
| Розміри (ШхВхГ) | 598 х 288 х 290 мм |
| Сумісність | є (до комплекту постачання не входить) |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 417 ₴









