
Прожектор MAGNUM FL12 ECO LED 10Вт slim 6500К IP65 (90018080) (t639801)
121 ₴
- Готово до відправки
- Код: 639801
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодні прожектори ТМ Magnum серії FL12 ECO LED slim призначені для освітлення рекламних конструкцій, вивісок, під'їздів, гаражів, зовнішньої підсвітки будинків, споруд, спортивних майданчиків, автостоянок та різних промислових об'єктів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Magnum |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість світлодіодів | 12 шт. |
| Потужність | 10 Вт |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 700 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Датчик руху | Немає |
| Датчик освітлення | Немає |
| Джерело живлення | електромережа |
| Клас захисту | IP65 |
| Призначення | для внутрішнього освітлення приміщень, для освітлення вхідних дверей і воріт, для освітлення паркінгів, для зовнішнього освітлення будівель |
| Напруга | 220-240 В |
| Особливості | кабель без вилки, вологозахищений |
| Робоча температура | -25 °C — +40 °C |
| Розмір | 10.2 х 6.5 х 3 см |
| Стан | Нове |
| Термін експлуатації | 25 000 годин |
| Температура світла | 6500 K |
| Тип | прожектор вуличний світлодіодний |
| Тип монтажа | Настінний |
| Кут розсіювання | 120° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 121 ₴





