
Ланцюг Einhell 15см 1.0мм 3/10" (4500174) (o621191)
552 ₴
- Готово до відправки
- Код: 621191
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Оригінальний змінний ланцюг Einhell підходить для акумуляторної ланцюгової пилки Einhell GE-PS 18/15 Li BL. Змінний ланцюг має довжину 15 см і складається з 28 ланок з кроком ланцюга 7,62 мм (3/10 дюйма). Окремі ланки міцного ланцюга мають товщину 1,0 мм (0,039 дюйма).
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Товщина ланки | 1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 14 |
| Довжина ланцюга | 15 см |
| Кількість | 1 шт |
| Кількість ланок | 28 |
| Крок ланцюга | 7.62 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 552 ₴



