
Гітарний динамік Celestion BL10-100X (8Ω) (T5629) (j595055)
2 658 ₴
- Готово до відправки
- Код: 595055
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відмінний і дуже універсальний динамік для професійного бас-гітариста.
У кабінетах 1х10" і 2х10" в поєднанні з додатковим 15" динаміком ти отримаєш добре збалансоване звучання в усьому робочому діапазоні частот.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Celestion |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.4 кг |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діаметр | 10" |
| Імпеданс | 8Ω |
| Каркас | пресована сталь |
| Магніт | феритовий |
| Потужність | 100 Вт |
| Призначення | для бас-гітар |
| Розмір гучномовця | 10 дюймів |
| Частота механічного резонансу | 77 Гц |
| Частотний діапазон | 45 - 3500 Гц |
| Чутливість | 94 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 658 ₴
