
Шина для ланцюгової пили Oregon 3/8 14" 35см (140SDEA041) (h589146)
742 ₴
- Готово до відправки
- Код: 589146
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Oregon |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 0 |
| Довжина шини | 350 мм (14") мм |
| Кількість | 1 шт |
| Толщина (ширина) паза | 1.3 мм |
| Крок ланцюга | 3/8″ (9.3 мм) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 742 ₴
