
Шина для ланцюгової пили Oregon 3/8", 1.3 мм, 18"/45 см (180SDEA041) (e589136)
793 ₴
- Готово до відправки
- Код: 589136
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Oregon |
| Країна виробник | США |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 0 |
| Довжина шини | 450 мм (18") мм |
| Кількість | 1 шт |
| Толщина (ширина) паза | 1.3 мм |
| Крок ланцюга | 3/8″ (9.3 мм) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 793 ₴
