-9%

Витяжка кухонна Bosch DWK64PJ60T (i558870)
12 299 ₴
11 223 ₴
- Готово до відправки
- Код: 558870
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настінна витяжка Bosch DWK64PJ60T: зручний та практичний монтаж, що дарує свободу у створенні неповторного дизайну вашої кухні.
• Світлодіодне підсвічування: енергозберігаюче освітлення забезпечує чітке та яскраве освітлення зони варильної панелі.
• Металевий жиропоглинаючий фільтр забезпечую свіже повітря до, під час та після приготування.
• Три режими роботи витяжки, що відповідають вашому стилю приготування
• Робота в режимі рециркуляції за допомогою спеціальних аксесуарів (не входять до комплекту)
• Поглинає запахи завдяки змінному фільтру з деревним вугіллям
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Сенсорне |
| Рівень шуму | 65 дБ |
| Тип витяжки | Настінна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 11.3 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Ні |
| Таймер | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне вмикання/вимкне (сенсор) | Немає |
| Діаметр вентиляційної труби | 120 мм |
| Кількість двигунів | 1 |
| Кількість швидкісних режимів | 3 |
| Лампи | LED |
| Матеріал корпусу | фарбований метал, скло |
| Потужність | 120 Вт |
| Особливості | 5-шаровий захист мотора, зворотний клапан, можливість встановлення вугільного фільтра |
| Продуктивність | 400 м3/год |
| Режим роботи | відведення повітря та рециркуляція |
| Тип | похила |
| Тип монтажа | настінна |
| Фільтри | алюмінієвий |
| Колір | Чорний |
| Ширина корпусу | 59.6 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 223 ₴







