
Ланцюг Tekhmann 40 см, 57 ланки, крок 3/8 "Lp ширина 0,050" (853285) (f547268)
266 ₴
- Готово до відправки
- Код: 547268
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ланцюг довжиною 40 см виготовлений зі сталі марки 65 MN – матеріалу з високими показниками зносостійкості та гостроти ріжучої кромки. Твердість сталі HRC 53-56 вказує на високу здатність до опору деформації та зміни форми.
Профіль ріжучого зуба має гострий кут – Chisel. Такі зуб’я відрізняються високою продуктивністю і швидкістю пиляння, оскільки їх конфігурація скорочує площу контакту зуба з деревиною під час роботи.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tekhmann |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Товщина ланки | 1.3 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 0 |
| Довжина ланцюга | 40.6 см |
| Кількість | 1 шт |
| Кількість ланок | 57 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 266 ₴


