
Ланцюг SEQUOIA 1/4", 1.1 мм, 28 ланки, 4"/10 см (22-2004-23-33) (z547233)
264 ₴
- Готово до відправки
- Код: 547233
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підходить до:
Міні-пилка ланцюгова акумуляторна SEQUOIA SBC2004M (шина 22-2004-23-34)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SEQUOIA |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Товщина ланки | 1.1 мм |
| Крок ланцюга | 1/4" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 0 |
| Довжина ланцюга | 10 см |
| Кількість | 1 шт |
| Кількість ланок | 28 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 264 ₴
